Bitcoin Fiyatı Öncesinde 2.500 Dolar ile 14.000 Dolar Olacak

Editor_Finansdetay

Bitcoin’de yaşanan düşüş, bugünlerde de devam ediyor ve borsadaki kırmızılık bugün içerisinde Bitcoin fiyatını 6.100 dolar seviyesine kadar düşüş yaşamış durumdadır. Ancak piyasa analistlerinin büyük bir kısmı Bitcoin ücretleri konusunda fazla vadeli olmasına rağmen iyimserdir. Bu konuyla alakalı olarak röportaj yaptığımız Luis Carranza , Bitcoin fiyatlarını yakın zamanlar içerisinde olacaklar hakkında tahminde bulundu.

Luis Carranza Bitcoin Fiyatları Hakkındaki Sözleri

“Kripto paralarının ücretini bilmek pek mümkün değildir. Elbet de ciddi düşüşler içerisinde yükseltmeler yaşanıyor. 4.500 dolar  seviyelerine gelecek olacak olursak 2.500 dolarlara kadar da düşüş yaşayabilir.

Pozitif olarak hayal eden analistlerden bazıları ise bu düşüncelerindeki ana sorunun kripto para toparlanması konusundaki sürecin gelecek bir tarihte daha iyi netleşeceğini düşünüyorlar.

Gavin Pannu Bitcoin Fiyatları Hakkındaki Sözleri

“Merkez bankası çalışanları kripto para saldırıya kalktığı zamanlar da fazlaca bir aksiyon girişimine girilmedi. Sessiz kalmayı tercih edip yavaşça piyasadan ve akademik bir alanda çalışmalarını sürdürdüğünü görüyoruz. Bitcoin den güzel ve dengeli bir süreç beklemekteyiz. Bu süreçte en azından yatırımcıların endişelerini giderecektir.

eToro da iş yapan Matthew Newton gibi analistleri de binasal paranın kripto para alanına kadar uzanabileceğine emin olabiliriz. Bu durumlar da alan içerisinde sektörü canlandırdığından, belirtilen Newton  büyük bir çevrede tavan yapacak çok önemli bir yükselme oluşturulacağına ve kripto para  evreninden  faydalanacağını belirtti.

Matthew Newton Yasal Düzenlemenin Para Akışını Sağlamak Hakkında

“Kurumsal yatırımcıların alanında hep kesin olarak girilmesi için çok iyi bir gelişme olacağından ve kripto paralar ile ilgili olarak çok daha güvenlikli bir yol izlemesi gerekmektedir. Bu tarz insanlar için genellikle şöhret önemlidir. Güvenlikte bir sıkıntı yaşarlarsa karşı tarafın itibarında bir sorun yapacaklardır. Ama kendi hesaplarında bir itibar kaybı yaşamağı istemezler. Kurallar iyi belirlenmiş ve iyi bir yasal çizginin getirdiği vakit ile de büyük yatırımcıların sektörleri alanında rahat bir şekilde bölgeye gireceklerdir. Birçok analist uzun vadede Bitcoin kazanmak  için süreç’in işlenmesine bakacaktır.

 

 

Yorum Yapın

Next Post

Nano, Android Güvenliği Hakkında Uyardı

Nano isimli kripto para biriminin yeni olan android programını yükleyen kullanıcılar bir güvenlik eksikliği olduğunu kısa sürede tespit etti. Bu […]

Şimdi Abone Ol