Burgan Bank Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Burgan Bank, tüm müşterilerinin özel kredi kartlarıyla, istedikleri zaman kredi çekip istedikleri zaman alışveriş yapabilecekleri sistemden faydalanmasını istiyor. Bu süreç için de yedi gün yirmi dört saat boyunca iletişime geçebileceğiniz 0 850 222 8 222 numaralı hat aracılığıyla hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanında her bir müşteri tarafından Burgan Bank kartı talep edilebiliyor. İnternet şubesine giriş yapılabilir, müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden bilgi alınabilir veya direkt olarak SMS hattı aracılığıyla T.C. kimlik numarası gibi bilgilerle başvuruda bulunulabilir.

Burgan Bank Kredi Kartı

Müşteriler tarafından Burgan Bank’ın belirlediği çok sayıda kredi kartından biri veya birkaçına yönelik taleplerin genellikle internet şubesi bünyesinde oluşturulduğu biliniyor. Her bir müşterinin memnun olacağı ve son derece kısa süre içerisinde işlem talebinde bulunabileceği şekilde çalışmalar sürdürülüyor. Mobil cihazlardan veya bilgisayardan sisteme giriş yapabilir, özellikle de başvurulan ürün tipi ve kişisel bilgiler alanlarını doldurarak bir kredi kartı talebi yapabilirsiniz.

Burgan Bank Kartı Nasıl Alınır?

Burgan Bank’ın Türkiye genelinde müşterilerine sunduğu sigorta ürünleri, mevduat ürünleri sunmaktadır. Daha pek çok farklı türdeki hizmet için başvurularda bulunulurken genel bilgiler talep edilir. İlk önce T.C. kimlik numarası, adınız, soyadınız, telefon numaranız, e- posta adresiniz, çalışmak istediğiniz şube içi listeden seçme işlemi ile başlar. Güvenlik kodunu girme işlemi sayesinde başvuruda bulunulması mümkün olacaktır. Yer verilen her bir boşluğu doldurduktan sonra, web sitesi bünyesinde direkt olarak kart için gerekli olan ilk adımı atmış olursunuz.

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu

Kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi girmenizin ardından, web sitesi üzerinden hangi kart için talep oluşturacağınızı, kartı işaretledikten sonra kesinleştirmeniz gerekecektir. En son işlem olarak ise tüm bu süreci doğrulamalı ve bilgilerinizin doğruluğundan emin olduktan sonra işlemi onaylamalısınız. Burgan Bank tarafından müşterilere müşteri hizmetleri telefon numarasıyla yapılacak olan başvurular için de 0 850 222 8 222 numaralı hat aracılığıyla hizmet vermeye devam ediliyor.

 

Yorum Yapın

Next Post

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir?

Kart almak ve hesap bilgileri üzerinden alışverişleri sürdürerek ekstre detaylarına erişmek isteyen herkesin hızlıca sonuca ulaşması sağlanıyor. Türkiye’de müşterilerinin memnun […]
en kolay kredi kartı veren bankalar

Şimdi Abone Ol