Enpara Hesabı İptal Etme

NecatiGZL

Enpara şubesiz bankacılık işlemi yapmanıza olanak sağlamaktadır. Tüm başvuru işlemlerinizi bakaya gitmeden yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru talebi yaptığınızda Enpara müşteri temsilcisi ayağınıza kadar gelerek kartınızı küçük bir hediye ile size teslim eder. Hesabınızı kapatma işlemi de aynı şekilde yapılmaktadır. Bunu için bankayı telefonla aramanız gerekmektedir. Hesabınızı 0850 222 3663 Enpara.com Çözüm Merkezi’nden kapatabilirsiniz. Bankanın fiziksel şubesi bulunmadığından tüm işlemleriniz müşteri temsilcilerini arayarak yapmanız gerekmekte. Müşteri Temsilcisi Açılış ve Kapanış:08:00 – 01:00. Çağrı Merkezi Telefon: 0850 222 3663. Diğer işlemlerinizi para gönderme, ödeme işlemleri, harcama taksitlendirme, vadeli açma-kapatma gibi, Enpara.com internet şubesini kullanarak telefon veya bilgisayar üzerinden yapabilirsiniz. Üstelik yapmış olduğunuz bu işlemler için banka sizden işlem ücreti almaz.

Enpara Hangi Banka ile Çalışmaktadır?

Enpara QBN Finansbank’ın tüm para yatırma ve çekme özelliğine sahip tüm ATM’lerinde kullanılabilmekte. QNB Finansbank, 1987 yılında bankacı Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuştur. İki bin beş yılında NGB’ye satılmıştır. NGB Yunanistan merkezli bir kuruluştur. Bankanın şu anda on üç bin çalışanı toplamda 643 şubesi bulunmaktadır. 2015 yılında açıklanan verilere göre karı altı yüz yetmiş üç milyon TL’dir. Ortadoğu ve Afrika’nın en büyük ikinci bankası olarak kabul edilen Finansbank iki bin on beş yılında Katarlılara satılmıştır.

Enpara Çok Tercih Edilmekte

Bankaya gitmeden on beş bin TL kefilsiz krediyi anında hesaba yatırmasıyla, kart işletim ücreti almamasıyla, sınırsız olarak müşteri hizmetlerinin çalışması ileEncardkredi kartına aidat almaması aidat vermesiyle, her ay Encard ile yapılan üç alışverişe faiz uygulamadan taksit imkânı sağlaması ile bazı mağazalar ile yapmış olduğu avantajlı alışveriş ile, vadeli hesaplara yüksek faiz sağlaması ile en çok tercih edilen bir uygulamalardan birisidir. Bankada güvenle sakladığınız paranıza devlet garantisi de sağlanmaktadır.

Enpara’nın Kitap Kampanyası

Kitap alışverişlerinde sağladığı destek ile Enpara bir örnek teşkil etmektedir. 2018 yılı sonuna kadar ayın Enpara’lısıolan tüm müşterilerinde otuz TL üzeri alışverişte 15 TL indirim sağlıyordu. 2019 yılında bu kampanyasını 50 TL’lik alışverişlerde 10 TL geri iade ce bir kitap hediyesi olarak değiştirmiştir. Bu kampanyasını Kidega.com ile yapmaktadır.

 

Yorum Yapın

Next Post

Araç İçin Kredi Çekilir Mi?

Araç fiyatları çoğu zamanda tek seferde nakit para halinde ödenemeyecek seviyededir. Bu nedenle araç satın almak için kredi çekmek birçok […]
Araç Kredisi

Şimdi Abone Ol