Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nereden, Nasıl Yapılır?

Haber Finansdetay

Hızlıca kredi kartı alınabilecek bankalardan bir tanesi olan Garanti Bankası, Türkiye genelinde her bir şehre çok kısa sürede kart gönderiminde bulunabiliyor. Merkezden veya şubelerden yapılacak başvurular fark etmeksizin, tüm müşterilerin ihtiyaçlarının çok hızlı bir şekilde karşılanabilir olması gerekiyor.

Garanti Bankası Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Ücret ödenmeksizin tüm kart türleri için online işlemler sayfası, mobil bankacılık, şubeler ve telefon bankacılığından faydalanılabilir. Bu süreçte ise Garanti Bankası tarafından uzun yıllardır SMS ile yapılacak başvurularda, online işlemlerin web sitesi üzerinden yapılmasını sağlayan süreçte de hizmet alınması destekleniyor. Aynı zamanda her bir müşteriye direkt olarak müşteri hizmetlerini aradıklarında da anlık bilgi verilebilecek şekilde çalışmalar sürdürülüyor.

Garanti Bankası Kart Başvurusu

Kişisel bilgileriniz ve hesabınız için online işlemlere özel kart bilgileriniz direkt olarak müşteri numaranız üzerine tanımlanacaktır. Şubeye gitme fırsatına sahip olduğunuz gibi, mobil bankacılık uygulamasını indirmeniz ve kaydınızı yapmanız durumunda kolaylık sağlayacaktır. Anlık güncellemelerle birlikte hesap yönetimi sayfasından kart talebinde bulunabilirsiniz. Kredi kartı alırken sadece bir kart için değil, Garanti tarafından belirlenen tüm kartlara yönelmek mümkün oluyor.

Garanti Bankası SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

Online işlemler sayfası bünyesinde T.C. kimlik numarası, adınız, soyadınız, e- posta adresi v telefon numarası üzerinden site bünyesinde güncel bilgilerin kayıt altına alınması gerekiyor. Türkiye genelinde binlerce kişiye özellikle de SMS yoluyla, telefon bankacılığı için mobil uygulama aracılığıyla, şubelere gidilerek de kredi kartı çıkartılabiliyor.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası kullanılarak operatörle iletişime geçilebilirsiniz. Özellikle posta yoluyla gönderilecek olan kredi kartına dair detayların öğrenilmesi mümkün olacaktır. Aynı zamanda e- posta adresinize de bildirim gönderileceği için, SMS veya e- posta üzerinden açıklamaları inceleyerek kartla ilgili detaylara daha gelmeden ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yapın

Next Post

Greencard Nedir?

Greencard Nedir? ABD Göçme Bürosu, üklere nüfusu arasında kültürel bir değişiklik amacıyla her sene dünyadaki birçok ülkeden farklı insanları ülkesinde […]

Şimdi Abone Ol