Halk Bank Kredi Mini Faiz Oranı

Haber Finansdetay

Halk Bank Kredi Mini Faiz Oranı

Acil ve az miktarda nakit ihtiyacın olması durumunda kredi ihtiyacınızın karşılanması için Halk Bank Kredi Mini kampanyası başlatmıştır.5000 TL ye kadar olan nakit ihtiyaçların kısa süre içerisinde karşılanabilmesi için müşterisi ya da müşterisi olacak kullanıcılara uygun faiz oranı ile kredi imkânı sağlamaktadır. Diğer ihtiyaç kredileri faiz oranlarına bakılarak faiz oranı daha uygun olmaktadır.

İstenilen Belgeler

  • Halk Bank Kredi Mini başvurusunda bulunacak bireylerden istenilen belgeler,
  • Kimlik fotokopisi
  • Varsa gelir belgesi
  • Son 3 ay ikametgâh edilmiş yer

İstenilmektedir. Gerekli belgeler temin edilmesi durumunda Halk Bank Kredi Mini kampanyasına başvuru sağlanabilecektir.

Halk Bank Kredi Mini Başvuru Yolları

Halk Bank ATM vasıtası ile yapılabilir. Atm den TC kimlik numarası ile kredi secimi yaparak ön başvuru yapılır. Başvurunuzun değerlendirilmesi kısa süre içerisinde gerçekleştirilir ve başvuru sırasındaki telefon numaranıza sonuç SMS ile bildirilir. En yakın Halk Bankası şubesine gidilerek kredi kullanımı sağlanır.

Halk Bank Online Başvurusu

Halk Bank müşterileri çevrimiçi işlemler vasıtası ile Halk Bank Kredi Mini başvurusunda bulunabilirler. Banka hali hazırdaki kayıtlı müşterilerinin bilgilerini barındırması nedeni ile başvuru kısa süre içerisinde değerlendirilir ve olumlu sonuç çıkması durumunda müşterisinin hesabına kredi yatırılabilmektir.

Halk Bank Şubesinden Başvuru

Halk Bank şubesine gidilerek Kredi Mini başvurusunda bulunabilir. Sonucun olumlu çıkması durumunda kredi kısa süre içerisinde bankada bulunan ya da bankanın sizin adınıza açacağı hesabınıza yatırılacaktır.

Halk Bank Kredi Mini Fazı Oranı

Kredi mini faiz oranı 1,29 şeklinde olmaktadır. Banka kullanılan kredi için vade imkânını 10 ay olarak belirlemektedir. İstenilmesi durumunda vade imkânı gerekli şartların yerine getirilmesi neticesinde uzatılabilir ve kısaltılabilir.

5000 TL Halk Bank Kredi Mini kullanımında 10 ay vade imkânı bulunmaktadır. Vade ödemeleri 543 TL şeklinde olmaktadır.5000 TL kredi kullanımı sonucunda anapara ile birlikte toplam 5430 TL ödeme yapılacaktır

Halk Bank Kredi Mini kullanımında banka herhangi bir dosya ya da işlem masrafı almamaktadır. Uygun faiz oranı ile kredi kullanımında müşterilere imkânlar sağlamaktadır.

 

Yorum Yapın

Next Post

Havale Nedir? Nasıl Yapılır?

Havale bankalar arasında elektronik bir şekilde para transfer edebilmeniz yardımcı olan para gönderme biçimine denilmektedir. Havale ile EFT arasındaki temel […]
755x390-eft-havale-nedir-ve-nasil-yapilir

Şimdi Abone Ol