HALKBANK’TAN 80. YILA ÖZEL KAMPANYA

Haber Finansdetay

Türkiye’nin en köklü bankalarından birisi olarak 80 yıl önce kurulan Halkbank, kuruluşunun 80. Yıldönümünde halkın yüzünü güldürecek özel bir ihtiyaç kredisi kampanyasına imza attı. Halkbank’ın bu özel gün için özel olarak hazırladığı halkbank halk günü kredisi kampanyasına dair detayları yazımızın devamında ele alacağız.

Halkbank’ın 80. Kuruluş yıldönümüne özel olarak sunduğu Halk Günü ihtiyaç kredisinde 80 bin TL’ye kadar kredi kullanabilmek mümkün. Banka bu limite kadar çekilen krediye %1.18 faiz oranı uyguluyor ve alınacak olan krediyi 48 aya kadar vade imkanı sunarak geri ödeme kolaylığı da sağlıyor.

HALKBANK HALK GÜNÜ KREDİSİ DETAYLARI

Bu kapsamda örnek olarak halkbank halk günü kredisi kapsamında bankadan alınacak olan 10 bin TL tutarında 48 ay vadeli bir ihtiyaç kredisi için bankaya aylık olarak ödenmesi gereken tutar 288,51 TL olarak karşımıza çıkıyor. Öte yandan eğer aynı vade süresi için bankadan 20 bin TL tutarında bir kredi kullanacak olursanız bu durumda da 577 TL tutarında bir aylık geri ödeme yapmanız gerekmektedir. Son olarak en yüksek mertebede yani 80 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi kullanarak bankanın kampanyasından faydalanacak olursanız, bu durumda da aylık olarak 2308 TL tutarında bir aylık geri ödeme yapmanız gerekmektedir.

Son dönemde diğer tüm bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarında uyguladıkları faiz oranlarına kıyasla oldukça düşük bir faiz oranı addederek kampanyasını başlatan Halkbank’tan kredinizi alarak siz de ihtiyaçlarınız için hızlı bir nakdi çözüm üretebilirsiniz. Bunu için ise kampanyayı kaçırmadan başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.

HALKBANK HALK GÜNÜ KREDİSİ KAMPANYASINA BAŞVURU YAPMAK ÇOK KOLAY

İhtiyacınız olan maddi kaynağı halkbank halk günü kredisi ayrıcalığı ile elde etmek istiyorsanız şimdi bankanın resmi web sitesini ziyaret edebilir ve başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca SMS ile başvuru yapmak için HALK yazıp aralarına boşluk bırakarak sırasıyla T.C. Kimlik Numaranızı, Aylık Gelir Durumunuzu, Talep Ettiğiniz Kredi Miktarını yazarak 3452’ye kısa mesaj atabilir ve başvurunuzu mobil olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Size en yakın Halkbank şubesini ziyaret ederek kampanyaya başvurunuzu gerçekleştirebilir, kampanya hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

Yorum Yapın

Next Post

Halk Bank Kredi Mini Faiz Oranı

Halk Bank Kredi Mini Faiz Oranı Acil ve az miktarda nakit ihtiyacın olması durumunda kredi ihtiyacınızın karşılanması için Halk Bank […]
halkbank-80.-kurulus-yildonumu-kredisi-1280x720

Şimdi Abone Ol