HSBC Kredi Kartı Başvurusu

Haber Finansdetay

Kredi kartı başvuruları için internet üzerinden HSBC resmi sitesi bünyesinde milyonlarca kişinin hizmet alabileceği şekilde çalışmalar sürdürülüyor. Kişisel bilgiler ve iletişim bilgilerinin tanımlanması sayesinde direkt olarak HSBC hesabınızı açabilir, hangi kredi kartını almak istediğinizi işaretledikten sonra işlemi onaylayabilirsiniz.

Tüm bu süreç ise ortalama 10 dakika sürüyor diyebiliriz. Ayrıca en hızlı işlemlerin direkt olarak web sitesi bünyesinde yapılacağını tanımlama fırsatı bulunuyor. Türk Lirası ve diğer para birimleriyle vadeli veya vadesiz hesap oluşturabilir. Adınıza açılacak olan hesap aracılığıyla direkt olarak mobil uygulamayla da yeni kredi kartı taleplerinde bulunabilirsiniz.

HSBC Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Güvenilir bir platform bünyesinde kredi kartı başvurusunda bulunulması ve hızlı bir şekilde kart alınabilir olması amacıyla binlerce kişiye mobil uygulama bünyesinde de hizmet veriliyor. T.C. kimlik numarası, adınız, soyadınız, e- posta adresiniz ve telefon numarası bilgileriniz talep edilecektir. Tüm bu bilgileri girmenizin ardından, HSBC resmi sitesi üzerinden seçmiş olduğunuz bir kredi kartı için talep oluşturmanız mümkün olacaktır. Ardından işleminizin onaylanıp onaylanmadığına dair bir mesaj gelecek ve kısa süre içerisinde işlem onaylandıysa, direkt olarak adresinize kredi kartı postayla yollanacaktır.

SMS İle HSBC Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı almak isteyen müşteriler tarafından hangi ambleme ve hangi özelliklere sahip olan kart tiplerine yönelik başvuruda bulundukları da dahil olmak üzere pek çok durum için seçim fırsatından yararlanılabiliyor.

HSBC Kartı Nasıl Alınır?

An itibariyle binlerce müşteri tarafından HSBC Advantage Classic Kart, HSBC Advantage Gold Kart, HSBC Advantage Platinum Kart gibi ürün tiplerine uygun şekilde başvurular yapılabiliyor. Online işlemler,  müşteri hizmetleri 0 850 211 0 111 numaralı telefon numarasıdır. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla veya şubelere gitmeniz durumunda kredi kartına dair tüm işlemleriniz çok kısa süre içerisinde sonuçlandırılacaktır.

 

Yorum Yapın

Next Post

Düşük Faiz İle Kredi Alabilir Miyim?

Eğer düşük faiz ile kredi almak istiyorsanız bankaların size sunduğu avantaj ve teklifleri araştırarak işe başlayabilirsiniz. Tüketicilere düşük faizlerle kredi […]
Düşük Faiz İle Kredi

Şimdi Abone Ol